آموزش صفر تا صد بازی کانتر استریک

بازی کانتر استریک از ابتدای های نسخه های خود مثل 1.6 طرفدار های خیلی زیادی رو در گیم نت های ایرانی و حتی خارجی دارد که بعد از نسخه 1.6 نسخه هایی معروف مثل سورس و گلوبال هم به تازگی انتشار شده است که این نسخه ها هم خیلی طرفدار زیادی رو دارد و بدون شک میشه گفت بهترین بازی های گروهی جنگی هم محسوب میشوند.در این پست میخواهیم آموزش صفر تا صد بازی کانتر استریک رو با روش جدید توضیح دهیم تا بتوانید این بازی رو بصورت حرفه ای یاد گرفته و یک رقیب بزرگ در گیم نت های ایرانی باشید.

آموزش صفر تا صد بازی کانتر استریک

خوب قبل اینکه این آموزش رو مشاهده کنید دقت کنید که این تکنیک و آموزش ها کاملا اختصاصی میباشد و بصورت اولین بار در سطح وب آماده شده است.و پیشنهاد ما این میباشد که هیچ وقت سعی نکنید همچین بازی رو با چیت و رمز های تقلبی یاد بگیرید چون هیچ فایده ای ندارد و برعکس به جای اینکه پیشرفت کنید ضعیف تر میشوید همیشه با دقت بازی کنید و یک روزی شما هم بدون شک یک بازیکن حرفه ای در بازی کانتر استریک میشوید.

آموزش صفر تا صد بازی کانتر استریک نکات مهم

آموزش اول: همیشه ابتدا هیچ وقت با اسلحه های سنگین مثل کلت و یا Sniper شروع نکنید چون هیچ فرقی برای پیشرفت بازی شما نمیکند و سعی کنید با اسلحه هایی مثل نیم زوم و اسلحه هایی شبیه این بازی رو از اول استارت بزنید هرچقدر در استفاده اسلحه حرفه ای باشید تو اسنایپ هم خود به خود حرفه ای میشوید.تجربه ای که ما کسب کردیم تمامی بازیکنان موفق از اول با اسلحه های معمولی و سخت بازی رو شروع کرده اند.

آموزش دوم: سعی کنید تمامی مپ های کانتر استریک رو بازی کنید تا جاهای مخفی و باگ های مپ رو پیدا کنید هرچقدر بیشتر به مپ های بازی آشنایی پیدا کنید همان قدر هم بازی شما بهبود پیدا میکند و قبل اینکه بصورت تک نفره با بوت کامپیوتر بازی کنید سعی کنید یک اسلحه برداشته و هیچ بوتی وارد نکنید و در مپ قسمت هایی مهم رو شناسایی و روی آنها تمرین کنید مثلا در مپ De Dust 2 در بالای منطقه A میتوانید روی پنجره ها و جعبه های بزرگ چند طبقه ای بالا بروید و دیده هم نشوید که این ویژگی برای گروه های آنتی تروریست بیشتر مفید میباشد چون لباسشونم رنگ همین جعبه ها میباشد برای نشستن در بالای جعبه ها اول دکمه پرش رو فشار دهید و بعد زود دکمه نشستن یعنی Ctrl رو بزنید تا از جعبه ها بالا برود.

در مپ De Dust 2 از در کنار Rush میتوانید به منطقه ضد تروریست ها نارنجک بندازید و برای اینکار دقیق موقع در اومدن از در وسطی باید دکمه پریدن رو فشار داده و دقیق کنار آنتن بالای خانه نارنجک خود را ارسال کنید و اگر به درستی پرت کنید جان دشمن شما حداقل تا 40 تا کم میشود.

آموزش سوم: در نسخه های سورس کانتر اگر بعد گذاشتن بمب یک Smoke دقیق در وسط بمب پرت کنید بمب شما خنثی نمیشود و این یکی از بزرگ ترین باگ های این بازی میباشد.

در همین نسخه های سورس بازی کانتر استریک برای گذاشتن سریع بمب ابتدا برای گذاشتن بمب دکمه چپ موس رو کلیک زده و زود دکمه های 1 و 5 رو فشار دهید تا همان لحظه بمب رو قرار دهد و در صورتی که هم ضد تروریست هستید اگر بمب در کناره های دیوار باشد میتوانید بدون اینکه به نزدیک بمب بروید از دور کنار ها یا پایین دیوار ها هم بمب رو خنثی کنید و این باگ دیگر این بازی میباشد.

آموزش صفر تا صد بازی کانتر استریک روش های مهم تیر اندازی

برای دقیق تر شدن تیر اندازی خود همیشه سعی کنید از اسلحه کلت 4-1 استفاده کنید این کلت به بهترین شرایط هدف گیری شما رو حرفه ای تر میکند و سعی کنید همیشه نشانه خود را در سایز 1400 و یا 2000 هزار قرار دهید تا دقیق تر تیراندازی کنید و همیشه هم دقیق نشانه روی سینه و یا سر رقیب خود قرار داده و فقط 3 گلوله بزنید و بعد دوباره بازم 3تا بزنید هیچ وقت دستتون روی رگبار نذارید این کار ضعیت ترین تیراندازی در این بازی ها میباشد و هیچ وقت با اسلحه های نیم زوم از دوربین این اسلحه ها استفاده نکنید چون تیراندازی شما رو ضعیت تر میکند.

تیراندازی هایی در اسم های زیپ و تک تیر و 3تایی و رگبار داریم که در آموزش های بعدی سعی میکنیم بیشتر در مورد این نوع تیراندازی ها توضیح دهیم.

آموزش صفر تا صد بازی کانتر استریک نکات دفاعی

اگر از تیم ضد تروریست باشید همیشه سعی کنید هیچ وقت جلو نروید و از تجهیزات خود مثل نارنجک بدون اینکه دشمن رو ببینید استفاده نکنید و سعی کنید بصورت گروهی در مکان های مناسب ایستاده و دشمن خود را نابود کنید و از Sniper تیم هم محافظت کنید چون بهترین دفاع در ضد تروریست همین تک تیرانداز میباشد که اگر حرفه ای تیراندازی کند هیچ رقیبی نمیتواند وارد منطقه بمب گذاری شود.

هیچ وقت در جلوی تک تیر انداز و یا جلوی اسلحه کلت 4-1 دکمه Ctrl رو نزنید چون زودتر جان شما کم میشود.

همیشه از ضد گلوله استفاده کنید و همیشه همراهتون کلت قوی داشته باشید.

در موقع حمله با گروه یک سعی کنید رقیب های خود را از حوصله برده و بعد حمله کنید و چند نفر مثل تک تیرانداز از پشت بفرستید تا برای شما یک کاور واقعی شود و نذارد تا تیم ضد تروریست به راحتی نفرات شما رو نابود کند.

امیدواریم این آموزش ها به درد شما خورده باشد و به زودی آموزش های دیگری رو هم در سایت آموزشکده پیپ گیم قرار میدهیم.

دیدگاه کاربران 1
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

سحر در سه شنبه , 19 دسامبر 2017 گفته :

وبسایت خوبی دارید
ممنون از وبسایت خوب و مفیدتون