آموزش هیرو مدوسا در دوتا 2 Medusa Gorgon

آموزش هیرو مدوسا در دوتا 2 Medusa Gorgon

آموزش هیرو مدوسا در دوتا 2 Medusa Gorgon

Medusa در بازی دوتا دو یکی از قوی ترین و بهترین هیرو های این بازی محسوب میشود که با قدرت این هیرو یعنی مدوسا میتوانید یک بازی رو به پیروزی تبدیل کنید.Medusa قدرت خاصی دارد که هم میتواند بصورت تانک و هم بصورت اتکر در مسابقات و درگیری ها آماده نبرد باشد و به راحتی هیرو های رقیب رو نابود سازد و یا حتی میتوانید به یک هیرو وحشی تبدیل شده و تنهایی تمامی مپ دشمن رو جمع کند و به تنهایی در مقابل 5 نفر دشمن پیروز شود.

آموزش هیرو مدوسا در دوتا 2 Medusa Gorgon

ما تو کل آموزش های بازی دوتا 2 با زبان ساده آموزش هارو قرار میدهیم تا اونایی که تازه وارد بازی شده اند هم از چیزایی که میگیم آموزش بگیرن و بتوانند هیرو های دلخواه خود را به راحتی بازی بدند.

لول یک: اولین لول مدوسا اتک این هیرو رو به چندین تیرکمان تبدیل میکند یعنی وقتی به یکجا اتک میزنید در آنجا چند نفر باشد بصورت اتوماتیک به همه آنها اتک میدهد و همه ضربه هم در یک قدرت میباشد و این لول هم در آپدیت های جدید بصورت اتوماتیک کار میکند.

لول 2: دومین لول هیرو Medusa یک مار میباشد که این مار قابلیت جمع کردن مانا از دشمنان و یونیت هارو دارد وقتی از این لول استفاده میکنید جایی ارسالش کنید که هم یونیت ها و هم هیرو ها نزدیک هم باشند تا هم از جان آنها و هم از مانا آنها کسر کرده و به مانا و جان شما اضافه کند.

لول 3: سومین لول این هیرو که بهترین لولش هم میباشد یک نوع لول دفاعی محسوب میشود که وقتی فعالش میکنید جان شما کسر نمیشود و به جای آن وقتی اتک میخورید از مانای شما کم میشود و باعث میشود تا دشمن برای کشتن شما زحمت زیاد بکشد ولی در اخرشم به احتمال زیاد شما در این نبرد پیروز شوید.

لول 6: آخرین لول این هیرو یک نوع ساخت مجسمه میباشد که وقتی 6 رو فعال میکنید تمامی هیرو های نزدیکی دشمن شما به یک مجسمه تبدیل میشود که به راحتی میتوانید با لول یک و اتک های قوی خود دشمنان خود را شکست دهید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.