آموزش هیرو نساج دوتا 2 Chaos Knight

آموزش هیرو نساج دوتا 2 Chaos Knight

آموزش هیرو نساج دوتا 2 Chaos Knight

امروز در این پست آموزش دوتا 2 میخواهیم هیرو معروف و قدرتمند نساج دوتا 2 رو آموزش دهیم.Chaos Knight یکی از بهترین هیرو های تمام کننده، قدرتمند و اتکر بازی دوتا 2 میباشد. که این هیرو از جان و قدرت خیلی زیادی برخوردار میباشد و پا گرفتن این هیرو به احتمال خیلی زیاد میتواند باعث شود بازی به پیروزی تبدیل شود.نساج اسم این هیرو در دوتا یک میباشد که خیلی از کاربران ایرانی هیرو Chaos Knight رو با نساج به یاد دارند.

آموزش هیرو نساج دوتا 2 Chaos Knight

این هیرو در قسمت اول ردیف هیرو های دوتا 2 قرار دارد و از جان خیلی خوبی برخوردار است. اگر طرفدار یک هیرو تانک و اتکر هستید پس این هیرو بهترین انتخاب برای شما میباشد.

آموزش هیرو نساج دوتا 2

لول یک: اولین لول این هیرو یک نوع Stun میباشد، با پرت کردن این لول هیرو مقابل نمیتواند تکون بخورد و مقداری از جان دشمن هم کم میشود.

لول دو: این لول یک نوع دوئل میباشد، وقتی این لول رو استفاده میکنید هیرو مقابل رو به کنار خود میکشد و از فاصله دور هم میتواند اینکار رو انجام دهد.

لول سه: این لول بصورت اتوماتیک کار میکند، این لول قدرت اتک شما رو بالا میبرد و باعث میشود تا زود زود به حریف مقابل کریتیکال بکشد.

لول آخر: این لول کپی با برابر اصل میباشد! یعنی وقتی این لول رو فعال میکنید چندتا کپی از شما جدا میشود که دقیق قدرت اتکشون اینه شما میباشد.

همیشه ابتدا لول شش خود را فعال کنید، بعد با زدن لول دو روی هیرو دشمن آن را وسط کپی های خود بکشید، بعد باور کنید با دو اتک میتوانید قوی ترین دشمن خود را نابود کنید.در صورتی که هم دشمن شما فرار کرد زود با زدن لول یک آن را Stun کرده و نذارید فرار بکند، بعد با کشیدن آن به وسط هیرو های خود به راحتی نابودش کنید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.