آموزش کامل بازی دوتا 2

Dota 2 یکی از بهترین بازی های آنلاین Moba و استراتژی میباشد که بیش از 20 میلیون طرفدار یکی از بهترین بازی های کامپیوتری محسوب میشود که بدون شک هرکی این بازی رو بیش از دو بار اجرا کند وابسته این بازی میشود و بازی های دیگر رو کنار میذارد.در این پست آموزش کامل بازی دوتا 2 از سیر تا پیاز رو برای شما قرار داده ایم تا بازی دوتا 2 رو بصورت حرفه ای یاد گرفته و تمامی رقیب های خود را به آسانی شکست دهید.

آموزش کامل بازی دوتا 2 از سیر تا پیاز قسمت اول

آموزش کامل بازی دوتا 2 قسمت اول

در این قسمت آموزش کامل بازی دوتا 2 نکات اولی و ترفند هایی که اگر میخواهید این بازی رو تازه شروع کنید میخواهیم آموزش دهیم تا از همین اول بازی رو بصورت حرفه ای استارت بزنید.

از همین اول بگم که این بازی کاملا آنلاین میباشد و برای اجرا دوتا 2 نیازمند استیم میباشید که کاملا رایگان میتوانید این بازی رو دانلود کنید.

نکات اولی در اولین بازی دوتا 2

1.هیچ وقت سعی نکنید از همون اول در سرور های واقعی که رقیب های واقعی جلو شما بازی میکند رو استارت بزنید چون خوراک میشوید و هیچ ویژگی بازی رو هم نمیفهمید پس سعی کنید اگر اولین بازی شما میباشد ابتدا آموزش هایی که دوتا 2 برای شما آماده کرده است رو بازی کنید تا یکم سبک بازی رو یاد بگیرید.

2.بعد اینکه تمامی تمرین ها رو تموم کردید با Bot کامپیوتر یک بازی معمولی استارت بزنید و ابتدا سعی کنید از هیرو Huskar استفاده کنید چون برای مبتدی خیلی آسان تر میباشد و قدرت خیلی زیادی هم دارد و یا یک پیشنهاد ما سعی کنید اولای بازی خود همیشه هیرو ساپورت انتخاب کنید تا با بازی کردن در کنار بازیکن های اتکر بازی آنها رو یاد بگیرید اینکار هم باعث میشود پیشرفت شما چند برابر شود.

نکات دومی در آموزش کامل بازی دوتا 2

1.هیرو های بازی دوتا 2 به سه قسمت تقسیم میشوند که ردیف اول هیرو های قدرتی یا همان تانک که در قسمت اول انتخاب هیرو قرار دارند که این هیرو ها قدرت زیاد و همچنین جان این هیرو ها خیلی زیاد میباشد و در بازی ها هم اکثرا موقع انتخاب هیرو تانک از این هیرو ها استفاده میکنند.

هیرو های ردیف دوم هیرو هایی وجود دارد که تمام کننده بازی هستند یعنی این هیرو از قدرت خیلی زیادی برخوردار هستند و اتک آنها بیش از حد قدرتمند میباشند ولی بازی دادن این ردیف ها خیلی سخت میباشد.

ردیف سوم به ردیف ساپورت معروف میباشد که هیرو های این ردیف بیشتر در اول های بازی قدرت دارند و آخرای بازی همیشه اکثرا خوراک میشوند ولی بهترین هیرو های ساپورت همین ردیف میباشد که اگر یکی از این هیرو ها به درستی برای هیرو های ردیف دوم کمک کنند بدون شک همان بازی با پیروزی تموم میشود.این هیرو ها جادو های خاصی دارند که باید بلد باشید این جادو هارو با چه روش هایی استفاده کنید که در آموزش بعدی دوتا 2 حتما این روش های مهم رو توضیح میدهیم.

برچسب ها :

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.