آموزش ساخت شماره مجازی تلگرام و موبوگرام

ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا توسط برنامه Textnow

با این آموزش ساخت شماره مجازی به راحتی میتوانید برای تلگرام و موبوگرام یک شماره مجازی آمریکا و یا کانادا رو بصورت رایگان ساخته و با این شماره در تلگرام و سایر برنامه ها ثبت نام خود را انجام دهید.نرم افزار Textnow ساخت شماره مجازی جدیدترین برنامه در این زمینه میباشد که به راحتی بصورت کاملا رایگان و بدون هیچ محدودیتی شماره های مجازی رایگان میدهد و بخاطر همین تصمیم گرفتیم همین آموزش رو هم توسط این برنامه آماده کنیم تا به راحتی یک شماره مجازی کانادا یا آمریکا بدست بیاورید.

آموزش ساخت شماره مجازی تلگرام و موبوگرام Textnow

برای ساخت شماره مجازی موبوگرام کامپیوتر و تلگرام ابتدا نیاز به یک گوشی اندروید و یا یک شبیه ساز اندروید در کامپیوتر رو دارید و بعد تهیه این ها باید ابتدا نرم افزار ساخت شماره مجازی رو از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار شماره مجازی

بعد دانلود این نرم افزار رو بصورت کامل نصب کنید.

نصب نرم افزار ساخت شماره مجازی

 

بعد وارد نرم افزار شده و در صفحه اول روی گزینه Sign Up کلیک کرده و در کادر اولی یک ایمیل نوشته و در کادر دومی هم یک رمز عبور وارد کنید و بعد نوشتن این دوتا روی گزینه Create Account کلیک بزنید.

ثبت ایمیل و رمز در Textnow

 

بعد وارد یک صفحه جدید و دقیق مثل عکس زیر میشوید که در اینجا باید یکی از پیش شماره های کانادا و یا آمریکا رو وارد کنید.

وارد کردن پیش شماره های کانادا و آمریکا

 

همانطور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید ما کد شماره 271 رو نوشتیم که مال آمریکاس ولی شما میتوانید پیش شماره هایی مثل 236 کانادا و یا 275 آمریکا رو هم وارد کنید.

نوشتن پیش شماره آمریکا و کانادا

 

بعد نوشتن پیش شماره یک صفحه جدید باز میشود که در اینجا باید شماره مجازی خود را انتخاب کنید که همانطور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید تعدادی شماره مجازی برای ما ارسال شده است که باید یکی از این هارو انتخاب کنیم.

انتخاب شماره مجازی

 

بعد انتخاب شماره مجازی وارد صفحه نرم افزار میشوید که در صفحه اول هم شماره شما مثل عکس زیر نوشته شده است.

صفحه اصلی نرم افزار Textnow

 

خوب حالا این شماره رو با کد کشوری آمریکا و کانادا که 1+ میباشد رو ذخیره کرده و در تلگرام و موبوگرام و سایر مسنجر ها با این شماره مجازی خود ثبت نام کنید و دقت کنید که کد تایید به پیامک شما نه به قسمت پیام های نرم افزار Textnow ارسال میشود و باید از داخل برنامه کد رو کپی و در تلگرام جایگزین کنید و حتما در موقع ثبت نام در تلگرام نرم افزار Textnow ساخت شماره مجازی رو قطع نکنید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.