آموزش کامل مدیریت گیم نت توسط نرم افزار Handy Cafe

در گیم نت باید برای اینکه مدیریت خود و وقت های مشتری های خود را دقیق حساب کنید و کار های روزانه و وقت نوشتن روی کاغذ رو فراموش کنید باید یک نرم افزار مدیریت گیم نت مثل گیم پورت یا Handy Cafe بر روی سیستم های خود نصب کنید تا مدیریت شما آسان شده و دسترسی مشتری های خود به فایل های اصلی گیم هارو قطع کنید.در این آموزش کامل مدیریت گیم نت توسط نرم افزار Handy Cafe رو قرار داده ایم که به راحتی میتوانید توسط همین آموزش به راحتی این نرم افزار رو روی سیستم های خود نصب کرده و به راحتی گیم نت خود را مدیریت کنید.

آموزش کامل مدیریت گیم نت توسط نرم افزار Handy Cafe

آموزش کامل مدیریت گیم نت توسط نرم افزار Handy Cafe

خوب برای اینکار ابتدا باید سیستم های خود ره به هم دیگه شبکه کنید که از این پست آموزش شبکه کردن سیستم های گیم نت میتوانید این آموزش رو مشاهده کنید.

بعد باید ابتدا فایل نصبی نرم افزار Handy Cafe رو دانلود و مثل آموزش زیر نصب کنید.

دانلود فایل نصبی Handy Cafe

خوب بعد دانلود فایل نرم افزار ابتدا از حالت فشرده خارج کرده و روی فایل نصبی یعنی Setup کلیک بزنید.حالا در پنجره نصب برنامه گزینه Handy Server مثل عکس زیر رو انتخاب کنید.

نصب سرور handy Cafe

 

بعد انتخاب روی Next کلیک زده و در صفحه جدید باز شده هم همین گزینه رو انتخاب کنید.

نصب نرم افزار مدیریت گیم نت handy cafe

 

بعد کلیک روی Next یک صفحه جدیدی باز میشود که در اینجا یوزر پسوورد اولیه نرم افزار نوشته شده است که حتما باید برای وارد شدن به سرور این یوزر و رمز رو دقیق بنویسید پس حتما این یوزر Admin و رمز Password رو با کلمه های بزرگ یادداشت کنید.

یوزر و رمز Handy cafe

 

بعد در پنجره های دیگر هم ابتدا مثل عکس زیر جای نصب برنامه رو انتخاب کرده و در صفحه های دیگر هم بدون اینکه چیزی رو دست بزنید روی گزینه Next کلیک زده و منتظر بمانید تا برنامه Handy Cafe بصورت کامل نصب شود.

مسیر نصب Handy cafe

 

آموزش قرار دادن کرک سرور برنامه Handy Cafe

همان فایل نصبی که در ابتدای آموزش دانلود از حالت فشرده خارج کردید در داخل همین فایل یک پوشه ای به اسم Crack موجود میباشد که محتویات این پوشه رو دقیق در مسیر نصب برنامه Handy Cafe بصورت کامل جایگزین کنید.

حالا بعد انداختن کرک روی آیکون برنامه کلیک زده و اجراش کنید.

اجرای نرم افزار Handy cafe

 

خوب حالا برای وارد شدن به برنامه در قسمت کادر اولی یوزر گفته شده یعنی Admin و در کادر دومی هم پسوورد Password رو با حروف بزرگ وارد کرده و روی گزینه Login کلیک بزنید.

بعد اینکه سیستم های دیگر در داخل همین سرور نشان داده شود باید برای تمامی سیستم های دیگر نسخه  client رو نصب کنید که برای اینکار کافیه همان فایل Setup رو دوبار در سیستم های دیگر باز کرده و بجای سرور گزینه  Client  رو کامل نصب کنید.

نصب نسخه Client در handy cafe

 

بعد انجام این کار ها آیکون سیستم ها در داخل سرور شما نشان داده میشود که برای باز کردن تایم یا همان وقت برای مشتری های خود روی آیکون هر سیستم کلیک زده و گزینه Login رو انتخاب کنید.

امیدواریم از این آموزش مدیریت گیم نت توسط نرم افزار Handy Cafe بهره مند شوید و به زودی مدیریت گیم نت با نرم افزار های گیم پورت هم قرار میدهیم.

برچسب ها :

، ،

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.