موبوگرام برای کامپیوتر Mobogram Pc

موبوگرام برای کامپیوتر یک تلگرام غیر رسمی ایرانی است که طرفدار های خیلی زیادی رو این مسنجر بخاطر ویژگی های برتر خودش بر خود اختصاص داده است. تقریبا هم میشه گفت بهترین مسنجر تلگرام فارسی مسحوب میشود.در این پست موبوگرام برای کامپیوتر که در کانال تلگرام هانیستا قرار داده شده بود را آماده کرده ایم تا به راحتی بتوانید با این آموزش موبوگرام برای کامپیوتر رو با یک کلیک نصب کرده و از تمامی ویژگی های موبوگرام در ویندوز هم استفاده کنید.

دانلود موبوگرام برای کامپیوتر Mobogram For pc

آموزش نصب موبوگرام برای کامپیوتر

آموزش اول: اگر در صورتی که نمیتوانید با آموزش زیر موبوگرام رو در کامپیوتر نصب کنید پس این نسخه های زیر که برای شما آماده کرده ایم رو استفاده کنید، هیچ آموزشی برای نصب این نرم افزار نیاز نمیباشد چون قابلیت نصب آسان دارد، فقط با یک کلیک میتوانید در ویندوز خود نصب کنید.

دانلود نسخه معمولی ویندوز

دانلود نسخه پرتابل ویندوز

آموزش دوم: همانطور که میدانید موبوگرام کامپیوتر اصلی هنوزم انتشار نشده است. این مسنجر رو فقط میتوانید توسط نرم افزار های زیر نصب کنید و ما در این پست دو نرم افزار مختلف برای سیستم های پرسرعت و کم سرعت آماده کرده ایم که میتوانید با دانلود این برنامه ها به راحتی موبوگرام رو در کامپیوتر نصب کنید.

دانلود برنامه برای سیستم های پر سرعت

دانلود برنامه برای سیستم های کم سرعت

حالا ما این آموزش نصب موبوگرام برای کامپیوتر رو با برنامه اولی آماده کرده ایم که هر دو برنامه دقیق شبیه هم میباشد و هیچ فرقی هم ندارند.

مرحله اول: ابتدا فایل نصبی برنامه های اجرایی موبوگرام برای کامپیوتر رو از بالا دانلود و در ویندوز خود بصورت کامل نصب کنید، بعد فایل نصبی موبوگرام کامپیوتر رو از لینک پایین دانلود کرده و در یک جای کامپیوتر خود کپی کنید.

دانلود موبوگرام مخصوص کامپیوتر

دانلود موبوگرام حالت روح کامپیوتر

آپدیت جدید 15 دی ماه نسخه ویندوز موبوگرام در ورژن T4.6.0-M10.4.2 برای اولین بار قرار داده شد.

در تاریخ 27 آذر ماه موبوگرام کامپیوتر با قابلیت حالت روح هم برای اولین بار قرار داده شد.

در صورتی که میخواهید موبوگرام اولی رو نصب کنید پس فایل Apk این مسنجر رو از صفحه اصلی برنامه دریافت کرده و دقیق مثل همین آموزش نصبش کنید.

خوب بعد دانلود موبوگرام مخصوص کامپیوتر روی فایل نصبی برنامه اجرایی کلیک کرده و وارد قسمت نصب شده و روی گزینه وسطی یعنی Install کلیک بزنید.

نصب برنامه اجرایی موبوگرام کامپیوتر

مرحله دوم: بعد صبر کنید تا این برنامه بصورت کامل در ویندوز شما نصب شود.

نصب کامل برنامه اجرایی موبوگرام در کامپیوتر

 

مرحله سوم: بعد نصب شدن برنامه روی آیکون نرم افزار کلیک کرده و اجراش کنید و بعد لود شدن کامل برنامه در سمت راست روی آیکون Apk مثل عکس زیر کلیک کنید.

کلیک روی آیکون Apk

مرحله چهارم: بعد کلیک روی این گزینه یک سوالی از شما پرسیده میشود که برای تایید نصب موبوگرام برای کامپیوتر مثل عکس زیر گزینه Do not show again رو فعال کرده و روی گزینه ok کلیک کنید.

فعال کردن گزینه نصب موبوگرام برای کامپیوتر

مرحله پنجم: بعد کلیک روی ok یک پنجره جدید باز میشود که در اینجا باید وارد مسیری شوید که در ابتدای آموزش فایل نصبی موبوگرام برای کامپیوتر رو در همان مسیر کپی کردید.و بعد وارد شدن به همان مسیر روی فایل نصبی موبوگرام دوبار کلیک کنید و منتظر بمانید تا نصب شود.

پیدا کردن مسیر فایل نصبی موبوگرام کامپیوتر

 

مرحله ششم: بعد نصب شدن کامل موبوگرام آیکون این مسنجر رو میتوانید در داخل برنامه اجرایی مثل عکس زیر مشاهده کنید.

نصب شدن کامل موبوگرام

مرحله هفتم: خوب حالا روی موبوگرام کلیک بزنید و همانطور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید موبوگرام برای کامپیوتر به راحتی اجرا شد و قابل استفاده میباشد.

موبوگرام برای کامپیوتر

 

حالا میتوانید از تمامی ویژگی های موبوگرام در کامپیوتر هم استفاده کنید و امیدواریم از این آموزشی که قرار داده ایم لذت ببرید.و از این صفحه هم میتوانید واتس اپ برای کامپیوتر رو هم دریافت کنید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.