آموزش نصب برنامه بازار روی کامپیوتر و اندروید

همانطور که میدانید مارکت گوگل پلی تمامی کاربران ایرانی رو برای دسترسی به برنامه های خود تحریم کرده است و این هم باعث میشود تا کاربران ایرانی نتوانند برنامه و بازی هایی که در گوگل پلی میباشد رو دانلود کنند و بخاطر همین بهتر است از مارکت های فارسی و ایرانی به جای گوگل پلی استفاده کنیم و بهترین  مارکت ایرانی هم بدون شک برنامه کافه بازار میباشد که تمامی برنامه و بازی های اندروید رو میتوانید در این مارکت پیدا کنید.امروز آموزش نصب برنامه بازار روی کامپیوتر و اندروید رو آماده کرده ایم که به راحتی میتوانید این مارکت محبوب کافه بازار رو روی اندروید و کامپیوتر با یک کلیک نصب کنید.

آموزش نصب برنامه بازار روی کامپیوتر و اندروید

آموزش نصب برنامه بازار روی کامپیوتر و اندروید

اگر در صورتی که گوشی تازه خرید کرده اید و یا بعد یک مشکلاتی گوشی خود ریست کرده اید و میخواهید کافه بازار رو روی اندروید نصب کنید پس ابتدا باید فایل نصبی این برنامه رو از لینک پایین دانلود کنید.

دانلود فایل نصبی بازار

بعد دانلود کامل برنامه روی اسم آن کلیک کرده و با زدن گزینه های Next به راحتی بدون هیچ مشکلی کافه بازار رو در گوشی اندروید خود نصب و اجرا کرده و از تمامی بازی و برنامه های موجود در این برنامه لذت ببرید.

آموزش نصب کافه بازار برای کامپیوتر

نرم افزار کافه بازار فقط برای اندروید عرضه شده است ولی میتوانید به کمک نرم افزار زیر که آماده کرده ایم به راحتی با یک کلیک کافه بازار رو روی ویندوز نصب کرده و تمامی بازی و نرم افزار ها رو در کامپیوتر خود نصب کنید.

دانلود نرم افزار اجرایی

بعد دانلود این نرم افزار رو بصورت کامل نصب کرده و بعد فایل نصبی بازار که در بالا دانلود کردید رو در داخل این برنامه مثل عکس زیر نصب کنید.

نصب کافه بازار بر روی کامپیوتر

 

و بعد روی آیکون بازار کلیک کرده و به راحتی از تمامی قابلیت های این نرم افزار در کامپیوتر هم استفاده کنید.

کافه بازار برای کامپیوتر

 

همانطور که در عکس بالا هم مشاهده میکنید کافه بازار به راحتی در کامپیوتر و ویندوز 10 و 7 اجرا میشود و برای فارسی کردن کیبور خود هم برنامه کیبور فارسی رو دانلود کرده و بر روی این نرم افزار نصب کنید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.