دانلود نرم افزار هک بازی های اندروید بدون نیاز به روت

هک بازی های اندروید یکی از بزرگترین مشکل و یا سخت ترین کار در گوشی های اندروید میباشد و همانطور که میدانید خیلی از بازی هارو نمیتوانید با هیچ راهی هک کنید و برای هک کردن بعضی از گیم ها هم باید گوشی شما روت باشد.در این پست یک نرم افزار هک بازی های اندروید بدون نیاز به روت رو آماده کرده ایم که با این نرم افزار میتوانید اکثر بازی های اندروید رو به راحتی بدون داشتن هیچ دانشی هک کنید و به یک نسخه بینهایت تبدیل کنید.

دانلود نرم افزار هک بازی های اندروید بدون نیاز به روت

 این نرم افزار هک بازی های اندروید نیازی به روت یا روشن بودن اینترنت ندارد و اکثر بازی ها مهم رو هم ساپورت میکند و به راحتی میتوانید به یک نسخه نامحدود و بینهایت بصورت کاملا رایگان تبدیل کند به راحتی روی بازی های خود تست کنید و هیچ نیازی به روت کردن گوشی خود ندارید.

آموزش فعال سازی و استفاده از این نرم افزار هک بازی های اندروید

قسمت اول: ابتدا فایل نصبی برنامه رو از کنار صفحه دانلود و در گوشی اندروید خود نصب کنید.

قسمت دوم: بعد بازی که میخواهید هک کنید رو آماده کرده و وارد نرم افزار هک بازی شوید.

قسمت سوم: بعد با کلیک روی گزینه GreeHack Off کلیک زده و به GreeHack on تعویض کنید تا برنامه روشن شود و بدون اینکه برنامه رو بصورت کامل خاموش کنید از برنامه خارج شوید.

قسمت چهارم: حالا وارد بازی خود شده و وارد قسمت خرید شوید و اگر بازی شما آنلاین نمیباشد اینترنت خود را خاموش کرده و روی جم ها یا هرچی که در بازی به خرید نیاز دارید کلیک کنید.

قسمت پنجم: بعد به جای اینکه صفحه پرداخت باز شود صفحه نرم افزار هک بازی های اندروید باز میشود که برای خرید همان بسته بصورت رایگان روی گزینه Hack در پنجره باز شده کلیک بزنید تا همان بسته هک شده و بصورت رایگان ارسال شود.

دقت کنید که این هک در خیلی از بازی های مهم مثل کلش اف کلنز یا کلش رویال کارایی ندارد و بیهوده روی همچین بازی هایی تست نکنید.

دیدگاه کاربران 1
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

matin در یکشنبه , 7 ژانویه 2018 گفته :

بدنیست