آموزش هیرو لژیون کماندر در دوتا 2 Legion Commander

هیرو لژیون کماندر یکی از بهترین و قدرتمندترین هیرو های بازی دوتا میباشد که این هیرو بهترین قهرمان جنگی و اتکر در بازی دوتا 2 محسوب میشود.در این پست آموزش هیرو لژیون کماندر Legion Commander در بازی دوتا 2 رو قرار داده ایم تا با این هیرو آشنایی کامل رو داشته باشید و به راحتی در بازی دوتا 2 این هیرو لژیون کماندر رو بازی دهید.

آموزش هیرو لژیون کماندر در دوتا 2 Legion Commander

هیرو لژیون کماندر یک هیرو Strength دوتا 2 میباشد که از جان و قدرت زیادی برخوردار هست و بیشتر برای شروع درگیری بهتر میباشد که از این هیرو یعنی لژیون کماندر استفاده کنید.

معرفی قابلیت و لول های Legion Commander

لول یک لژیون کماندر

Overwhelming Odds
Cast Animation: 0.3+0
Cast Range: 1000
Radius: 330
Base Damage: 40/60/80/100
Damage per Creep: 14/16/18/20
Damage per Hero: 30/60/90/120 (80/110/140/170)
Current Health as Damage to Summons: 25%
Move Speed Bonus per Creep: 3%
Move Speed Bonus per Hero: 9%
Speed Duration: 7
لول یک این هیرو برای شما سرعت دویدن میدهد یعنی وقتی یک میکنید سرعت بوت شما بیشتر شده و اگر هم روی دشمن خود یک کنید از جان آنها کم میشود.
لول 2 لژیون کماندر
Press the Attack
Cast Animation: 0.2+0.93
Cast Range: 700
Health Regen Bonus: 30/35/40/45
Attack Speed Bonus: 65/90/115/140
Duration: 5
لول 2 این هیرو برای پر کردن جان خود و برای سرعت زدن اتک استفاده میشود که برای لول 3 هم این لول تاثیر دارد و همچنین از این لول میتوانید برای خود و هم برای هم تیمی های خود استفاده کنید.
لول 3 لژیون کماندر
Proc Chance: 25% (35%)
Lifesteal: 55%/65%/75%/85%
لول 3 لژیون کماندر که بهترین لول این هیرو میباشد قابلیت پر کردن یهویی و زیاد جان شما رو دارد و جان دشمن رو هم چند برابر بیشتر از بین میبرد و این لول هم بصورت اتوماتیک کار میکند.
آخرین لول لژیون کماندر
Cast Animation: 0.3+0
Cast Range: 150
Winner Attack Damage Bonus: 10/14/18 (50/54/58)
Duel Duration: 4/4.75/5.5 ( 6/7/8)
آخرین لول لژیون کماندر که خیلی معروف میباشد و قابلیت دعوت دشمن برای جنگ رو دارد یعنی وقتی روی دشمن خود این لول رو میزنید آن رو به دوئل مرگ دعوت میکند که اگر در این جنگ شما پیروز شوید برای هر پیروزی یک دمیج یا همان قدرت میدهد و اگر موقع جنگ شکست بخورید همان قدری که به شما دمیج میدهد به هیرو دشمن هم انقدر دمیج میدهد که این قدرت تمام نمیشود.و باید برای گرفتن قدرت حتما موقع دوئل کردن با هیرو دشمن آن را نابود کنید.

آموزش کامل هیرو لژیون کماندر نکات استراتژی

موقع انتخاب این هیرو همیشه سعی کنید بازی رو از کریپ یا همان جنگل شروع کنید چون این هیرو تنها در جنگل به راحتی قدرت میگیرد و آیتم میارد پس سعی کنید حتما با خرید آیتم کریپ کش و یک آب و تانگو و چند تا آیتم اولیه دیگر حتما به جنگل رفته و آیتم بیارید.

ابتدا برای لژیون کماندر در جنگل یک عدد آیتم Dagger و یا آیتم Edge بیارید و وقتی لول 7 شدید به لاین دوستان خود رفته و درگیری با دشمن رو شروع کنید و قدرت جمع کنید.

همیشه لول های 3 و 2 لجیون رو کامل بگیرید لول آخر یا همان 6 رو حتما بگیرید بعد اینکه لول 2 و 3 تمام شد شروع کنید به گرفتن یک و از این لول ها به شکل صحیح استفاده کنید.همیشه قبل زدن 6 حتما لول 2 رو بر روی خود انداخته و بعد 6 بندازید تا راحت تر دشمن رو شکست دهید و هیچ وقت در کنار شما کسی نباشد همون ابتدا 6 نکیند چون شاید به ضرر شما تمام شود و سعی کنید اگر تنها هستید اول یکم اتک داده و بعد اینکه جان دشمن کم شد 6 کنید تا حتما پیروز شوید و در موقع ای هم که دوستان شما کنارتون هستند همون اول با Dagger پریده و 2 و 6 کنید و درگیری شروع کنید.

بعد زیاد شدن پول ابتدا برای خود یدونه ایتم Blade Mail و شمشیر خونی خرید کرده و قبل 6 کردن آیتم Blade mail رو باز کرده و بعد 6 کنید تا جان دشمن زودتر تمام شود.

در آخر هم میتوانید آیتم های مثل تبر برقی و سنج یاشا و سایر آیتم هایی که در گوشه دوتا 2 گفته است رو بخرید و بازی رو تموم کنید.

امیدواریم از این آموزش های دوتا 2 بهره مند شوید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.