آموزش ساخت کانال تلگرام و موبوگرام

کانال تلگرام بهترین ویژگی این مسنجر میباشد که این قابلیت تلگرام باعث شده است تا محبوبیت این مسنجر بیشتر شده و خیلی از کاربران هم از این کانال ها کسب در آمد کنند.در این پست آموزش کامل ساخت کانال تلگرام و موبوگرام رو آماده کرده ایم که با این آموزش به راحتی میتوانید برای خود یک کانال تلگرام ساخته و تمامی مطالب اختصاصی خود را در این کانال به اشتراک گذاشته و محبوبیت کانال خود را بیشتر کنید.

آموزش ساخت کانال تلگرام و موبوگرام Telegram Channel

آموزش ساخت کانال تلگرام و موبوگرام به روش جدید

خوب شما میتوانید در تمامی نسخه های غیررسمی و اورجینال تلگرام کانال بسازید و هیچ فرقی هم ندارند و فقط فرقشون شاید تو ترجمه کردنشون باشد که این هم زیاد مهم نیست.

برای ساخت کانال تلگرام ابتدا وارد مسنجر تلگرام یا موبوگرام شده و پنجره سمت چپ رو باز کنید و روی گزینه ایجاد کانال جدید کلیک بزنید.که در عکس زیر در نسخه تلگرام ما به فارسی ایجاد کانال ترجمه شده است که شاید در مسنجر شما با یک ترجمه دیگری نوشته شده باشد که در هر حال باید این گزینه رو برای ساخت کانال تلگرام انتخاب کنید.

گزینه ساخت کانال جدید تلگرام

 

بعد انتخاب این گزینه یک صفحه جدید باز میشود که اینجا خود تلگرام ویژگی های کانال رو به شما معرفی میکند که برای ادامه روی گزینه ایجاد کانال در پایین صفحه کلیک بزنید.

ایجاد کانال تلگرام

 

حالا در پنجره جدید باز شده باید در کادر اولی یک عنوان یا همان اسم برای کانال خود انتخاب کرده و در پایین آن هم یک توضیحات 120 کاراکتری و یا کمتر برای کانال خود بنویسید که کانال شما در چه موضوعی ساخته شده است.همچنین میتوانید برای کانال تلگرام و موبوگرام خود یک عکس هم قرار دهید.

نوشتن توضیحات برای کانال تلگرام

 

همانطور که در صفحه جدید دو گزینه عمومی و خصوصی رو مشاهده میکنید این دو گزینه به معنی این میباشد که اگر کانال تلگرام عمومی باشد پس همه کاربران تلگرامی میتوانند با یک لینک ثابت و بدون نیاز به تایید در کانال شما عضو شوند و در صورتی که کانال تلگرام خود را روی خصوصی تنظیم کنید پس باید خودتون کاربر هارو عضو کنید که این گزینه از طرف ما پیشنهاد نمیشود چون باعث میشود عضو کانال شما خیلی کمتر شود.

همانطور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید در کادر سومی ما یک لینکی برای کانال تلگرام خود قرار دادیم که شما هم میتوانید یک لینک برای کانال بسازید و توسط همین لینک کاربران دیگر رو به کانال خود دعوت کنید فقط دقت کنید یک کلمه ای وارد کنید که تکراری نباشد و توسط تلگرام تایید شود.

ساخت لینک برای کانال تلگرام

 

خوب کانال شما آماده استفاده میباشد و حالا میتوانید تمامی مطالب اختصاصی و یا کپی خود را در کانال خود به اشتراک بگذارید.

کانال تلگرام

آموزش اضافه کردن مدیر و یا ادمین برای کانال تلگرام و موبوگرام

برای اینکار کافیه روی اسم کانال خود کلیک کرده و در پایین صفحه روی گزینه مدیران کلیک کرده و ادمین های اضافی رو از مخاطبین خود به کانال اضافه کنید.

آموزش اضافه کردن مدیر به کانال تلگرام

 

امیدواریم این آموزش ساخت کانال تلگرام به درد شما خورده باشد و در صورتی که در ساخت کانال تلگرام و موبوگرام مشکلی دارید پس آموزش ویدئویی زیر رو که برای اولین بار برای شما آماده کرده ایم رو مشاهده کرده و مشکلات خود را حل کنید.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.